بازار خرما
شنبه , بهمن ۱۱ ۱۳۹۹
خانه / خرما زاهدی / مرکز خرید اینترنتی خرما زاهدی تازه
مرکز خرید اینترنتی خرما زاهدی
مرکز خرید اینترنتی خرما زاهدی

مرکز خرید اینترنتی خرما زاهدی تازه

مرکز خرید اینترنتی خرما زاهدی سبب می شود بتوانید هم ارقام متنوع خرمای تازه را بررسی کنید و هم با قدرت انتخاب بیشتر می توانید خرمای مورد نیاز برای بسته بندی و صادرات و یا بازار داخل را تهیه کنید.

از آن جایی که خرمای تازه مورد استقبال بسیاری از مصرف کننده ها است می توان به بهترین خرمای خشک ایران که به خرمای زاهدی هم مشهور است اشاره نمود.

خرمای زاهدی تازه هم ماندگاری بیشتری دارد و هم انبار داری آن ساده تر است و می شود که برای بسته بندی و قبل از آن برای سورتینگ به بهترین روش این کار را انجام داد.

 

مرکز خرید اینترنتی خرما زاهدی
خرما زاهدی درجه یک

مرکز خرید اینترنتی خرما زاهدی درجه یک

خرما زاهدی خشک همان طور که می دانید در استان هایی مانند استان بوشهر، سیستان وبلوچستان، استان فارس و بخصوص در جنوب آن بیشتر به مل می آید و آب و هوای این مناطق بهترین مناطق برای کشت و پرورش خرما محسوب می شود.

برای سفارش خرید انواع خرمای درجه یک زاهدی به صورت اینترنتی می توانید به سایت مراجعه نمایید و این کار سبب می شود که هم در سرعت خرید و فروش و هم در ارسال به مقصد دقت بیشتری به عمل آید.

بهترین خرمای صادراتی در مرکز خرید اینترنتی موجود است و امکان تهیه و تامین هر نوع از ارقام خرمای درجه یک صادراتی از طریق سایت ممکن شده است.

زمان برداشت رطب و خرما قصب مرداد تا مهر ماه است و به همین جهت کلیه بازرگانان می توانند در زمان مناسب سفارشات خود را اعلام نموده و پیش خرید خرمای قصب امکان پذیر است.

 

مرکز خرید اینترنتی خرمای زاهدی
بهترین خرمای تازه زاهدی

خرید و فروش خرمای زاهدی تازه

خرما خشک زاهدی مانند خرمای پیارم از ارقام دیر رس است و قطر آن ۲ سانتیمتر است و دارای رنگ قهوه ای، قرمز و زرد بسته به محلی که خرما در آنجا کشت و پرورش داده می شود متغیر است و به همین جهت خرمای زاهدی تازه دارای کیفیت و درجه بندی های متفاوت است که برای خریدار مهم است.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

توزیع عمده خرما زاهدی درجه یک

خرما زاهدی درجه یک ایران از مرغوب ترین انواع خرما زاهدی در جهان می باشد. …

دیدگاهتان را بنویسید