بازار خرما
جمعه , مرداد ۳ ۱۳۹۹
خانه / خرما زاهدی / مرغوب ترین خرما زاهدی جهرم
مرغوب ترین خرما زاهدی
مرغوب ترین خرما زاهدی

مرغوب ترین خرما زاهدی جهرم

مرغوب ترین خرما زاهدی جهرم، پشتکوه و طلحه، قیروکارزین، فراشبند و خشت را تهیه و آماده سازی کرده و پس از سورت و برندینگ و بسته بندی آماده توزیع در فروشگاه ها می نماییم.

مرغوب ترین خرما زاهدی جهرم دارای چه ویژگی هایی است و خرما زاهدی درجه یک جهرم آیا برای بسته بندی و صادرات در بازارهای خارجی مناسب است؟

خرما زاهدی درجه یک پشتکوه و طلحه و جهرم از جمله بهترین و مرغوب ترین انواع خرما در ایران است که شهرت جهانی دارد و برای صادرات آماده سورت و بسته بندی است.

مرغوب ترین خرما زاهدی
خرما زاهدی خشک بسته بندی

مرغوب ترین خرما زاهدی در بازار ایران

خرما خشک زاهدی یا همان خرما قصب از جمله انواع خرمای خشک ایران است که برای مصرف داخلی و صادرات مورد توجه فراوان است. خرما خشک قصب مرغوب علاوه بر این که در منطقه پشتکوه و طلحه پرورش داده می شود در مناطقی مانند فراشبند، خشت و جهرم هم به عمل می آید و زمان برداشت رطب و خرما قصب تا مهرماه ادامه دارد.

مرغوب ترین خرما زاهدی
خرمای خشک درجه یک فراشبند

فروش خرما خشک زاهدی

فروش مرغوب ترین خرما زاهدی خوزستان به صورت عمده و با بسته بندی های متنوع عرضه می شود که بنا به درخواست خریدار و پیش خرید انواع خرما قصب صورت میگیرد. خرما زاهدی پشتکوه در نخلستان ها و به روش های ارگانیک تولید می شود و این امر برای فروش بسیار سازنده و مثبت است.

خرید و فروش خرما زاهدی درجه یک ایران تاییدیه های مرکز کنترل سلامت را دارد و در بسته بندی های مختلف و متنوع به فروش می رسد.

همان طور که می دانید خرما زرد زاهدی در ایران تنوع فراوان دارد و با برندها و مارک های مختلف در بازار موجود است اما این مجموعه با توجه به این که تاییدیه های لازم و استاندارد را برای خرید و فروش انواع خرما و مرغوب ترین خرما زاهدی را دارد توانسته است که بهترین و مرغوب ترین انواع خرما خشک را به شما معرفی کرده و مشاوره های لازم برای خرید را به شما خواهد داد.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

توزیع عمده خرما زاهدی درجه یک

خرما زاهدی درجه یک ایران از مرغوب ترین انواع خرما زاهدی در جهان می باشد. …

دیدگاهتان را بنویسید