بازار خرما
شنبه , بهمن ۱۱ ۱۳۹۹
خانه / خرما زاهدی / قیمت فروش خرما زاهدی باکیفیت
خرما زاهدی باکیفیت
قیمت فروش خرما زاهدی باکیفیت

قیمت فروش خرما زاهدی باکیفیت

قیمت فروش خرما زاهدی باکیفیت تابع عرضه و تقاضای آن در بازار است. خرما زاهدی به دلیل اینکه یکی از ارقام پرطرفدار و پر صادرات خرما می باشد به روش های مختلفی به فروش می رسد. بسیاری از تجار و خریداران خرما زاهدی این نوع از خرما را پیش خرید می کنند و عده ای نیز بعد از برداشت کشاورز اقدام به خرید آن می کنند که در گزینه اول قیمت بسیار مناسب تر خواهد بود.

 

قیمت فروش خرما زاهدی باکیفیت به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت فروش خرما زاهدی با کیفیت و اعلاء به عوامل مختلفی بستگی دارد. نوع کیفیت خرما زاهدی اولین عامل تاثیرگذار در قیمت آن می باشد هر چه خرما زاهدی گوشتی تر و رنگش طلایی تر باشد کیفیت آن بالاتر و در نتیجه قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود. از دیگر عوامل تاثیر گذار می توان به منطقه برداشت نیز اشاره کرد به طور مثال خرما زاهدی پشتکوه و طلحه از کیفیت بالاتری نسبت به سایر منطق برخوردار است.

بعد از برداشت خرما زاهدی با توجه به سفارش مشتری، درجه سورتیک و نوع بسته بندی متفاوت خواهد بود که این خود در قیمت خرما زاهدی تاثیر گذار است. خرما زاهدی بعد از جمع آوری از نخلستان ها، در مرحله سورتینگ و پولیش قرار گرفته و سپس در بسته بندی های فله یا کوچک در وزن های ۴۰۰ تا ۵۰۰ گرمی آماده عرضه به بازار داخل یا خارج می شود.

خرما زاهدی یا خرما قصب به دلیل طعم خوش و قیمت مناسب و شرایط نگهداری ساده آن ار خرماهای پر مصرف و حبوب بازار داخل و خارج می باشد.

خرما زاهدی که اصطلاحا به خرما خشک زاهدی نیز معروف است. در بیش تر استان های خرماخیز کشت می شود به همین دلیل قیمت این نوع از خرما نسبت به خرماهای دیگر پایین تر است و در نتیجه تقاضای آن در بازار بسیار بالاست.

از این رو با توجه به نیاز بازار مجموعه ما به دلیل ارتباط مستقیم با کشاورزان توانایی عرضه خرما زاهدی با کیفیت بالا و قیمت مناسب را دارد.

 

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

توزیع عمده خرما زاهدی درجه یک

خرما زاهدی درجه یک ایران از مرغوب ترین انواع خرما زاهدی در جهان می باشد. …

دیدگاهتان را بنویسید