بازار خرما
دوشنبه , بهمن ۶ ۱۳۹۹
خانه / خرما زاهدی / فروشگاه اینترنتی خرما زاهدی تازه
خرما زاهدی تازه
فروشگاه اینترنتی خرما زاهدی تازه

فروشگاه اینترنتی خرما زاهدی تازه

فروشگاه اینترنتی خرما زاهدی با هدف سهولت در امر خرید و فروش خرما زاهدی درجه یک و قیمت مناسب شروع به کار کرده و در پیشبرد این هدف با تکیه بر نظر کارشناسان اقدام به تهیه خرمای زاهدی، با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت نموده است.

خرما زاهدی از جمله ارقام پرطرفدار خرما می باشد که هم در بازار داخل و هم در بازار خارج بسیار محبوب و پر مصرف است.

خرما زاهدی یا خرما قصب از جمله خرماهای خشک می باشد که هر چه درشت تر و گوشتی تر باشد مرغوب تر است. خرما خشک زاهدی به رنگ زرد متمایل به قهوه ای روشن است و هر چه طلایی تر باشد کیفیت آن بالاتر و قیمت آن نیز بیشتر است.

 

فروشگاه اینترنتی خرما زاهدی تازه چه اهدافی دارد؟

هدف فروشگاه اینترنتی خرما زاهدی، سهولت خرید خرما زاهدی تازه و با کیفیت توسط تجار و شرکت های بسته بندی می باشد. مجموعه ما با ارتباط مستقیم با کشاورزان و حذف دستان واسطه گر، اقدام به خرید خرما زاهدی با کیفیت و مرغوب نموده است که در نتیجه قیمت خرید خرما زاهدی بسیار پایین و قابل توجه خواهد بود.

از این رو تجار و خریداران خرما زاهدی بدون هیچگونه نگرانی و عدم دسترسی مستقیم به مناطق کشت خرما زاهدی می توانند با ارتباط با مجموعه ما، بهترین خرما زاهدی تازه را با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت تهیه کنند.

خرما زاهدی در اواخر شهریور ماه برداشت می شود و با توجه به نوع سفارش ابتدا گرد و خاک آن گرفته شده، سورت شده و در بسته بندی های متفاوت به صورت فله ای در کارتن های ۵ تا ۱۰ کیلویی یا جعبه های کوچک ۴۰۰ تا ۶۰۰ گرمی بسته بندی می شود.

خرما زاهدی به دلیل شرایط نگهداری آسان و حمل و نقل راحت از جمله خرماهای پرفروش بازار داخل و خارج است از این رو فروشگاه اینترنتی خرما زاهدی، خرید خرما زاهدی را توسط تجار خارجی نیز آسان کرده است.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

توزیع عمده خرما زاهدی درجه یک

خرما زاهدی درجه یک ایران از مرغوب ترین انواع خرما زاهدی در جهان می باشد. …

دیدگاهتان را بنویسید