بازار خرما
یکشنبه , بهمن ۵ ۱۳۹۹
خانه / خرما زاهدی / صادرات خرما زاهدی درجه یک
صادرات خرما زاهدی
صادرات خرما زاهدی

صادرات خرما زاهدی درجه یک

صادرات خرما زاهدی درجه یک به جهت این که این خرما دوام و ماندگاری بالایی دارد و انبارداری آن ساده است مورد توجه بسیاری از بازرگانی های معتبر است.

زمان برداشت رطب و خرما قصب از مردادماه تا مهرماه است و میوه نخل در حالت خارک زرد رنگ است و با گرمی هوا حالت رطبی و سپس قهوه ای و یا قهوه ای روشن تغییر رنگ داده می شود . خرما زاهدی متناسب با نوع منطقه قهوه ای متمایل به قرمز و یا زرد است.

 

صادرات خرما زاهدی
خرمای زاهدی صادراتی

صادرات خرما زاهدی

همان طور که می دانید صادرات انواع خرما یکی از مهمترین کارهایی است که به ادامه روند کشت و تولید خرما کمک می کند و حتی بازارهای داخلی را هم سرپا نگه می دارد.

خرمای خشک زاهدی ارزش اقتصادی بالایی دارد و به بسیاری از کشورها مانند پاکستان، هند، ترکیه، امارات متحده عربی، افغانستان، روسیه، عمان، قطر، یوگسلاوی، آذربایجان، ارمنستان، ازبکستان، استرالیا، اسلواکی، آفریقای جنوبی، آلمان، انگلستان، اوکراین، تاجیکستان، چین، رومانی، ژاپن، سنگاپور، سوئد، قرقیزستان، قزاقستان، کانادا، کویت، لبنان، لهستان، مجارستان، نیوزیلند، هلند و قزاقستان صادرات آن رونق بالایی دارد.

خرمای خشک زاهدی انبارداری ساده تری دارد و چون مانند خرمای پیارم از ارقام دیر رس است برای صادرات اهمیت دوچندان پیدا کرده است.

 

صادرات خرما زاهدی
خرما زاهدی تازه

خرمای زاهدی درجه یک

خرمای درجه یک زاهدی می تواند برای بسیاری از مصرف کننده ها جذابیت خاصی داشته باشد و به همین جهت این خرما با بسته بندی های مختلف در کارتن های ۵ و ۱۰ کیلویی و یا حتی به صورت فله خرید و فروش می شود و وارد بازار می گردد.

حتی پاکت های کوچک تر و زیپی و چند صد گرمی هم از این خرمای درجه یک خشک، خرید و فروش بالایی دارد.

پیش خرید خرما قصب امری عادی است و به همین جهت می توان با قیمت ارزان تر و قبل از فصل برداشت اقدام به ثبت سفارش خرید خرمای مرغوب زاهدی کرده و در زمان مناسب خرمای خریداری شده تحویل می شود.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

بازار خرید خرما زاهدی مرغوب

مجموعه ما یکی از بزرگترین و معتبر ترین، انواع بازار خرید خرما زاهدی مرغوب ایران …

دیدگاهتان را بنویسید