بازار خرما
شنبه , دی ۲۱ ۱۳۹۸
خانه / خرما زاهدی / صادرات انواع خرما زاهدی اصل
صادرات خرما زاهدی
صادرات خرما زاهدی

صادرات انواع خرما زاهدی اصل

صادرات انواع خرما زاهدی اصل و با کیفیت به دلیل قیمت مناسب خرما زاهدی و کیفیت مرغوب و طعم دلچسب این نوع از خرما به کشورهای امارات، قطر، افغانستان، پاکستان، ترکیه، عراق و… به وفور انجام می شود.

خرما زاهدی یا خرما قصب، یکی از انواع خرماهای پرطرفدار بازار داخل و خارج است. آمار گمرگ جمهوری اسلامی ایران نشان می دهد که این خرما جز خرماهای پرصادرات ایران است.

 

انواع خرما قصب برای صادرات

خرما قصب یا خرما زاهدی در اکثر استان های خرما خیز ایران کشت می شود از جمله این مناطق می توان به خرما زاهدی بوشهر، خرما زاهدی خوزستان، خرما زاهدی فارس و خرما زاهدی سیستان بلوچستان اشاره کرد.

البته لازم به ذکر است در میان این استان ها، خرما زاهدی بعضی از مناطق به دلیل کیفیت بهتر و قیمت مناسب تر معروف تر می باشد.

مرغوب ترین این مناطق عبارتن از: خرما زاهدی پشتکوه، خرما زاهدی جهرم، خرما زاهدی فراشبند، خرما زاهدی قیر و کارزین و خرما زاهدی خشت می باشد.

خرما زاهدی، ظاهری هرچه درشتر، گوشتی تر ( خیلی خشک نباشد ) داشته باشد و رنگ آن هرچه طلایی تر و یکدست تر باشد کیفیت آن بالاتر است.

 

صادرات خرما زاهدی
خرما زاهدی مرغوب

صادرات انواع خرما زاهدی اصل

برای صادرات خرما زاهدی اصل، صادرکنندگان به دنبال خرما زاهدی با کیفیت و قیمت مناسب برای صادرات خود می گردند. از این رو مجموعه ما با تهیه خرما زاهدی اصل و با کیفیت، باعث سهولت امر خرید خرمای زاهدی مرغوب برای صادرکنندگان محترم شده است.

مجموعه ما به دلیل ارتباط مستقیم و بدون واسطه با کشاورزان توانسته خرما زاهدی درجه یک و با کیفیت را با قیمت مناسب تهیه و آماده صادرات از طریق صادر کنندگان عزیز کند.

جهت تهیه خرما زاهدی اصل و با کیفیت با ما در ارتباط باشید.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

توزیع عمده خرما زاهدی درجه یک

خرما زاهدی درجه یک ایران از مرغوب ترین انواع خرما زاهدی در جهان می باشد. …

پاسخی بگذارید