بازار خرما
شنبه , بهمن ۱۱ ۱۳۹۹
خانه / خرما زاهدی / سفارش انواع خرما زاهدی در بازار
انواع خرما زاهدی
سفارش انواع خرما زاهدی در بازار

سفارش انواع خرما زاهدی در بازار

سفارش انواع خرما زاهدی در بازار داخل و خارج به دلیل مرغوبیت، طعم خوش، قیمت مناسب و شرایط نگهداری آسان بسیار پر طرفدار است.

خرما زاهدی یکی از انواع خرمای ایران است که در بعضی از مناطق به نام خرما قصب نیز شناخته می شود و در زبان عربی نیز به معنی فراوان و ارزان است. خرما زاهدی در بیشتر استان های خرما خیز ایران کشت می شود و به همین دلیل از فراوانی زیاد برخوردار است و با توجه به نوع میوه از ارقام خرماهای خشک محسوب می شود و به آن خرما خشک زاهدی نیز گفته می شود.

 

شناخت انواع خرما زاهدی درجه یک

میوه نخل خرما زاهدی در حالت خارک زرد رنگ بوده و با گرمی هوا به قهوه ای روشن تمایل پیدا میکند. خارک در اوایل شهریور ماه می رسد ولی برداشت میوه خرما زاهدی از اواخر شهریور ماه آغاز می شود.

همانطور که پیش تر نیز اشاره کردیم خرما زاهدی در اکثر استان های خرما خیز ایران از جمله بوشهر، خوزستان، فارس و سیستان و بلوچستان در سطح بالایی کشت می شود اما کیفیت خرما زاهدی ارتباط مستقیم به منطقه ای که در آن کشت می شود دارد. به طور مثال خرما زاهدی پشتکوه، خرما زاهدی طلحه و خرما زاهدی جهرم نسبت به سایر مناطق از کیفیت بالاتری برخوردار است.

خرما زاهدی درجه یک و اعلاء، ظاهری درشت، گوشتی، طولی حدود ۲ الی ۳ سانتی متر دارد و هر چه یکدست تر و  طلایی تر باشد کیفیت آن بالاتر است.

 

سفارش انواع خرما زاهدی

سفارش خرما زاهدی درجه یک و اعلاء با کمک مجموعه ما بدلیل ارتباط مستقیم و بدون واسطه با کشاورزان و شناخت منطقه، با خیالی راحت و آسوده امکان پذیر است.

تجار و شرکت های بسته بندی می توانند با توجه به نوع نیاز بدون نگرانی از طریق مجموعه ما، خرما زاهدی مرغوب را با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت در بسته بندی های فله ۵ تا ۱۰ کیلویی یا جعبه های کوچک ۴۰۰ تا ۷۰۰ گرمی تهیه نمایند.

 

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

توزیع عمده خرما زاهدی درجه یک

خرما زاهدی درجه یک ایران از مرغوب ترین انواع خرما زاهدی در جهان می باشد. …

دیدگاهتان را بنویسید