بازار خرما
شنبه , بهمن ۱۱ ۱۳۹۹
خانه / خرما زاهدی / سفارش انواع خرما زاهدی در ایران
انواع خرما زاهدی
سفارش انواع خرما زاهدی در ایران

سفارش انواع خرما زاهدی در ایران

سفارش انواع خرما زاهدی در ایران با کمک مجموعه ما به دلیل نبود واسطه و ارتباط مستقیم با کشاورزان با قیمت بسیار مناسب و کیفیت عالی امکان پذیر است.

خرما زاهدی در بیشتر استان های خرما خیز ایران از جمله خوزستان، فارس، بوشهر و سیستان و بلوچستان در سطح بسیار زیاد کشت می شود که با توجه به منطقه کشت، خرما زاهدی از کیفیت متفاوتی برخوردار است که به طور مثال خرما زاهدی پشتکوه و طلحه، خرما فراشبند و خرما زاهدی جهرم از مرغوب ترین مناطق کشت خرما زاهدی در ایران می باشد.

خرما زاهدی یا خرما زهد در زبان عربی به معنی ارزان و فروان است. خرما زاهدی همانند خرما پیارم از ارقام خرماهای دیررس می باشد و به دلیل ویژگی و جنس آن در طبقه خرماهای خشک قرار می گیرد.

 

سفارش انواع خرما زاهدی در ایران به چه روش هایی امکان پذیر است؟

سفارش خرما زاهدی به چندین روش امکان پذیر است. بعضی از خریدارن خرمای زاهدی آن را پیش از برداشت خریداری می کنند ( اصطلاحا محصول نخلستان را اجاره می کنند ) بعضی دیگر بعد از برداشت اقدام به خرید خرما خشک زاهدی می کنند. البته امکان سفارش خرما زاهدی به این صورت که  بعد از برداشت پولیش خورده و گرد و خاک آن از بین رفته و براق شود و به صورت خرما زاهدی بسته بندی، در اندازه های مختلف ۵ تا ۱۰ کیلویی و ۴۰۰ تا ۶۰۰ گرمی تهیه شود نیز با توجه به نوع سفارش و سلیقه خریدار  امکان پذیر است.

که همانطور که می دانید قیمت خرید خرما زاهدی در هر یک از مراحلی که در بالا ذکر شد متفاوت است. به طور مثال خرمایی که پیش خرید می شود نبست به سایر روش های خرید، ارزان تر است و اگر خرما زاهدی سورت شده و ضایعات و کرم خورده آن جدا شود، با توجه به کیفیت مرغوب از قیمت بالاتری برخوردار است که مجموعه ما با توجه به سلیقه خریدار و زمان سفارش، آماده قبول هر گونه سفارش با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت است.

 

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

توزیع عمده خرما زاهدی درجه یک

خرما زاهدی درجه یک ایران از مرغوب ترین انواع خرما زاهدی در جهان می باشد. …

دیدگاهتان را بنویسید