بازار خرما
شنبه , بهمن ۱۱ ۱۳۹۹
خانه / خرما زاهدی / خرید خرما زاهدی در بوشهر
خرید خرما زاهدی
خرید خرما زاهدی

خرید خرما زاهدی در بوشهر

خرید خرما زاهدی به صورت پیش فروش و در تناژ بالا در باغات مرسوم است و این مجموعه آماده تهیه و تامین هر گونه خرمای زاهدی درجه یک برای صادرات و بسته بندی است.

همان طور که می دانید خرما زاهدی در مناطقی از استان بوشهر، فارس و خوزستان و سیستان و بلوچستان بیشترین سطح زیر کشت را دارد و یکی از مرغوب ترین خرمای زاهدی موجود در بازار، خرما خشک قصب بوشهر است که خرید خرما زاهدی را بویژه مطلوب و پرطرفدار کرده است.

 

خرید خرما زاهدی
خرما زاهدی عمده

خرید خرما زاهدی عمده

خرما خشک زاهدی از ارقام بسیار پرمصرف خرما در ایران است و خرید و فروش این خرما به صورت عمده، فله و کارتنی صورت میگیرد و برخی شرکت ها هم برای فروش و عرضه این خرما در بازارهای جهانی از بهترین بسته بندی ها استفاده می کنند.

خرمای قصب خشک، زرد و طلایی رنگ است و دارای ماندگاری بسیار زیادی است و نگهداری از آن شرایط خاص نیاز ندارد و به همین جهت خرمای زاهدی بوشهر توسط تعداد بیشتری از شرکت ها خرید و فروش می شود.

خرید خرما زاهدی به صورت پیش خرید قبل از زمان برداشت و درحین زمان برداشت و حتی پش از این که خرما سورت باغی شد انجام می شود و به این ترتیب فقط قیمت ها کمی تفاوت خواهند داشت.

 

خرید خرما زاهدی
خرما قصب بسته بندی

خرما زاهدی خشک بسته بندی

بیشترین نقش در خرید و فروش خرمای قصب را انواع بسته بندی و کیفیت خرما ایفاء می کند که البته این فاکتور در صادرات خرما خشک قصب بوشهر بیشتر به چشم می آید.

برای صادرات خرما خشک زاهدی انواع بسته بندی تحت برندهای مشهور تهیه می شود و قیمت گذاری خرما در نتیجه کیفیت و میزان تناژ و زمان تحویل صورت می گیرد.

خرید خرما زاهدی بوشهر و دیگر ارقام خرمای صادراتی مانند خرما پیارم، خرمای مضافتی ایران می تواند ایجاد فضایی برای درآمدازیی بیشتر و رقابت در بازارهای جهانی نماید.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

توزیع عمده خرما زاهدی درجه یک

خرما زاهدی درجه یک ایران از مرغوب ترین انواع خرما زاهدی در جهان می باشد. …

دیدگاهتان را بنویسید