بازار خرما
جمعه , مرداد ۳ ۱۳۹۹
خانه / خرما قصب / خرما قصب پشتکوه با بهترین کیفیت و قیمت
خرما قصب پشتکوه
خرما قصب پشتکوه

خرما قصب پشتکوه با بهترین کیفیت و قیمت

خرما قصب پشتکوه یکی از بهترین و باکیفیت ترین انواع خرمای منطقه جنوب کشور است که قیمت مناسب آن سبب شده است که در بین مصرف کننده ها محبوبیت و طرفداران خاص خود را داشته باشد.
خرمای قصب در مرحله ی خارک به رنگ زرد است و در مرحله ی رطب به رنگ قهوه ای روشن و نهایت در مرحله ی تمار ( خرما ) به قهوه ای متمایل به قرمز تا زرد کمرنگ تبدیل می شود. شکل میوه ی خرمای زاهدی بیضی کشیده بوده و انتهای آن بسیار باریک و نوک تیز است. هسته ی خرمای قصب بیضی شکل و رنگ آن قهوه ای بوده و میزان چسبندگی این هسته به میوه متوسط است.

 

خرما قصب پشتکوه باکیفیت

خرما زاهدی در رده خرماهای خشک طبقه بندی می شود و از ارقام دیر رس است ولی در بعضی از مناطق خرمای قصب، از ارقام نیمه خشک به حساب می آید. خرما قصب در مرحله خارک اوایل شهریور ماه می رسد و در اواخر ماه شهریور، میوه ی کاملا رسیده آن برداشت می شود. خرما قصب پشتکوه بسیار مشهور است و از کیفیت عالی برخوردار است. یکی دیگر از ویژگی های خرما قصب خشک همان ارزان بودن و قیمت مناسب آن است.

 

خرما قصب پشتکوه
خرما زاهدی با قیمت مناسب

قیمت بهترین خرما قصب

دریافت قیمت ها و زمان پیش فروش خرمای زاهدی و حتی دیگر انواع خرما مانند خرمای پیارم، خرمای مضافتی و…..را می توانید در سایت مشاهده نمایید. ارقام خرما اگر در زمان مناسب پیش خرید شوند قیمت مناسب تری خواهند داشت و ارازن تر به دست شما میرسند. البته عواملی مانند کیفیت و سایز و گریدبندی می تواند در قیمت خرما تاثیرگذار باشد. قیمت خرما زاهدی هر چقدر که محصول درشت تر و طلایی رنگ باشد بیشتر است و البته شرایط نگهداری و انبارداری هم در قیمت ها موثر هستند. این مجموعه خدمات لازم را برای تهیه و تامین انواع خرمای ایران در اختیار داشته و بهترین قیمت خرما قصب را به شما پیشنهاد خواهد داد.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

بهترین خرما قصب

بهترین خرما قصب صادراتی بوشهر

بهترین خرما قصب صادارتی بوشهر برای صادرات به کشورهایی مانند رومانی، ژاپن، سنگاپور، سوئد، قرقیزستان، قزاقستان، …

دیدگاهتان را بنویسید