بازار خرما
شنبه , بهمن ۱۱ ۱۳۹۹
خانه / خرما قصب / خرما قصب درجه یک جهرم
خرما قصب

خرما قصب درجه یک جهرم

خرما قصب درجه یک در مناطقی مانند جهرم، قیر و کارزین، پشتکوه و طلحه، فراشبند و خشت کشت و پرورش داده می شود و در استان های خرماخیز مانند، بوشهر، خوزستان، و سیستان و بلوچستان خرمای قصب مرغوب و درجه یک موجود است.

انواع خرمای قصب درجه یک و اعلاء که در استان ها و مناطق جنوبی و خرما خیز ایران پرورش داده می شوند، از مرغوب ترین نوع خرما به حساب می آیند و ارزش غذایی بالا و مفیدی را دارا می باشند. همچنین یکی از محصولات مهمی که در جهرم برداشت شده و به فروش می رسدخرمای خشک اعلاء یعنی همان خرمای قصب یا خرمای زاهدی است.خرمای زاهدی تقریبا از نوع ارقام خشک محسوب می شود که با دیگر ارقام خشک خرما به رقابت پرداخته است و طرفداران زیادی را شامل می شود. این خرما بیشتر به رنگ زرد بوده و از تنوع فراوانی بر خوردار است.

خرما قصب
خرما قصب اعلاء

خرید خرما قصب درجه یک

خرمای قصب جهرم به دلیل اینکه ذخیره سازی و حمل ساده ای دارد مورد توجه بسیاری از تاجران بزرگ بوده است. خرمای زاهدی یا همان خرمای قصب تولید شده در جهرم کیفیتی بسیار عالی دارد به طوری که محصولی درجه یک به حساب می آید. از جمله خصوصیات این خرما که موجب درجه یک بودن و کیفیت بالا ی آن شده است ، یکدستی کل بار که در قیمت خرمای قصب مرغوب موثر است و گوشتی تر بودن این نوع خرما و عدم خشکی زیادش را می توان نام برد. همچنین یکی از ارقام مهم صادراتی و پر فروش در بازار های جهانی، خرمای قصب است که به بسیاری از کشورها صادر می شود. برای خرید انواع خرمای زاهدی می توانید با عقد قراردادهای پیش خرید اقدام نمایید.

 

خرما قصب
بهترین خرما قصب جهرم

چرا خرما قصب جهرم محبوبیت بالایی دارد؟

کاشت و برداشت خرما قصب جهرم در تناژ های بالا انجام می شود و از طرفی هم به جهت این که بسیار درشت و گوشتی و طلایی رنگ است محبوبیت خاصی دارد و البته قیمت مناسب آن هم دلیل جایگزین شدن خرمای زاهدی جهرم به جای قند و شکر در کنار چای است. نوه منطقه خرما و حتی نوع بسته بندی در قیمت گذاری آن موثر است.خرمای زاهدی، به همراه خرمای پیارم و خرمای مضافتی از ارقام شناخته شده خرما در ایران است.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

بهترین خرما قصب

بهترین خرما قصب صادراتی بوشهر

بهترین خرما قصب صادارتی بوشهر برای صادرات به کشورهایی مانند رومانی، ژاپن، سنگاپور، سوئد، قرقیزستان، قزاقستان، …

دیدگاهتان را بنویسید