بازار خرما
جمعه , مرداد ۳ ۱۳۹۹
خانه / خرما قصب / خرما قصب جهرم با بهترین بسته بندی
خرما قصب جهرم
خرما قصب جهرم

خرما قصب جهرم با بهترین بسته بندی

خرما قصب جهرم و خرما زاهدی فراشبند، خرما زاهدی قیروکارین و خرمای زاهدی پشتکوه و طلحه از جمله بهترین ارقام خرمای ایران است که به صورت بسته بندی و فله به فروش می رسد.

خرما قصب جهرم و دیگر انواع خرمای زاهدی که ماندگاری و دوام بالا دارند و می توان آن ها را به راحتی نگهداری کرد موجب شده است که به خوبی برای خرید و فروش در بازار ایران مورد استقبال قرار بگیرد.

 

خرما قصب جهرم
بهترین خرما قصب جهرم

بهترین خرما قصب جهرم

خرمای خشک زاهدی در بیشتر استان های خرماخیز ایران از جمله بوشهر، جنوب فارس، خوزستان و سیستان و بلوچستان کشت می شود و در این میان بهترین و ارزان ترین خرمای خشک زاهدی توسط این مجموعه عرضه می شود.

میوه نخل در حالت خارک زرد رنگ بوده و با گذشت زمان و با گرمی هوا حالت رطبی میوه رسیده و به زرد مایل به قهوه ای یا قهوه ای روشن تغییر رنگ داده و پس از آن حالت خرما زاهدی متناسب با نوع منطقه به رنگ قهوه ای متمایل به قرمز یا زرد تغییر رنگ داده و می رسد.

خرما خشک قصب همانند خرما پیارم از ارقام دیر رس و بیضی شکل می باشد. طول این خرما ۲ الی ۳٫۵ سانت و قطر آن ۲ سانتی متر می باشد.

از دیگر ویژگی های خرمای قصب درجه یک،رنگ طلایی، پوست براق و زیبا و طعم خوش و شیرینی ملایم این خرما را می توان نام برد.

 

خرما قصب جهرم
خرمای قصب بسته بندی

خرمای قصب با بهترین بسته بندی باکیفیت

خرما قصب جهرم پس از آن که ضایعات و کرم خورده و بلبل خورده آن از خرما قصب مرغوب جدا شد، متناسب با سفارش پولیش خورده تا گرد و خاک از بین رفته و براق شده و سپس متناسب با سفارش خریدار در کارتن های ۵ و ۱۰ کیلویی، در بسته های ۲ کیلویی طرح خانواده و حتی در بسته بندی های کوچک ۴۰۰ و ۵۰۰ گرمی بسته های کوچک و زیپی صادر می شود.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

بهترین خرما قصب

بهترین خرما قصب صادراتی بوشهر

بهترین خرما قصب صادارتی بوشهر برای صادرات به کشورهایی مانند رومانی، ژاپن، سنگاپور، سوئد، قرقیزستان، قزاقستان، …

دیدگاهتان را بنویسید