بازار خرما
دوشنبه , بهمن ۶ ۱۳۹۹
خانه / خرما زاهدی / خرما زاهدی یا قصب با بهترین کیفیت
خرما زاهدی یا قصب
خرما زاهدی یا قصب

خرما زاهدی یا قصب با بهترین کیفیت

خرما زاهدی یا قصب یکی از بهترین و باکیفیت ترین خرمای خشک در ایران است که در مناطقی همچون بوشهر، جنوب فارس، خوزستان و سیستان و بلوچستان کشت می شود.

خرما زاهدی بسیار ماندگار است و خرما زاهدی یا قصب در استان هایی که خرماخیز هشتند کشت و برداشت می شود و برای صادرات به صورت بسته بندی و فله آماده می شود.

 

خرما زاهدی یا قصب
خرما زاهدی با بهترین کیفیت

مشخصات ظاهری خرما زاهدی یا قصب

خرما زاهدی یا قصب همانند سایر نخل ها تقریبا در مرداد کاشته شده و فروردین ماه زمان گرده افشانی یا به اصطلاح محلی زمان بو دادن آن فرا می رسد. پس از آن از مرداد ماه تا مهر ماه زمان برداشت رطب و خرما قصب آغاز می شود.
خرما زاهدی متناسب با نوع منطقه به رنگ قهوه ای متمایل به قرمز یا زرد تغییر رنگ داده و می رسد. خرمای زاهدی یا همان خرما قصب مانند خرما پیارم از ارقام دیر رس است و طول خرما قصب ۲ الی ۳٫۵ سانتیمتر و قطر آن ۲ سانتیمتر است.
خرمای زاهدی خشک قیمت مناسب و شرایط انبارداری و نگهداری ساده دارد و از ارقام خرماهای پرطرفدار بازار داخل و صادرات می باشد و در صنعت سرکه و لواشک کاربرد دارد.

 

خرما زاهدی یا قصب
خرما زاهدی پشتکوه

بهترین خرمای زاهدی پشتکوه و خشت

خرما زاهدی در مناطقی مانند خشت و پشتکوه و همچنین در قیروکازرین و فراشبند و جهرم هم به عمل می آید که مهمترین و باکیفیت ترین خرمای قصب ایران در این مناطق است.

قیمت فروش و پیش خرید خرما زاهدی یا قصب با توجه به نوع خرمای زاهدی و همچنین منطقه کشت و زمان برداشت و میزان تناژ درخواستی تعین می شود.

معمولا شرکت های بسته بندی و پخش به خرید خرمای زاهدی درجه یک اقدام می کنند و به صورت عمده و فله این محصول برای شرکت ها ارسال می شود.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

توزیع عمده خرما زاهدی درجه یک

خرما زاهدی درجه یک ایران از مرغوب ترین انواع خرما زاهدی در جهان می باشد. …

دیدگاهتان را بنویسید