بازار خرما
دوشنبه , بهمن ۶ ۱۳۹۹
خانه / خرما زاهدی / خرما زاهدی قیروکارزین با انواع بسته بندی
خرما زاهدی قیروکارزین
خرما زاهدی قیروکارزین

خرما زاهدی قیروکارزین با انواع بسته بندی

خرما زاهدی قیروکارزین در ردیف بهترین ارقام خرمای اعلای ایران به شمار می آید و توسط این مجموعه در اختیار تجار و بازرگانان قرار می گیرد تا بتوانند با انواع بسته بندی آن را به فروش برسانند.

تجار و بازرگانان می توانند به صورت عمده و فله ای سفارش خود را اینترنتی و غیر حضوری اعلام نموده و با ارزان ترین قیمت این مجموعه توانایی تامین با تناژهای بالای خرما زاهدی قیرو کارزین را دارد.

انواع بسته بندی خرما زاهدی تحت برندهای مشهور و با بهترین کیفیت انجام می شود.

 

خرمای زاهدی اعلاء
خرمای زاهدی اعلاء

مشخصات خرما زاهدی قیروکارزین

خرمای قصب که برای مصارف داخلی در تناژ بالا سفارش داده می شود و یا خرما زاهدی اهواز که مصرف عمده در صادرات دارد، درشت تر و گوشتی تر است و کیفیت آن بالاتر است و البته قطعا قیمت آن گران تر هم هست.

معمولا قیمت ارزان دلیل بر کیفیت بالای محصول نیست اما با خرید و فروش مستقیم و بدون واسطه می توان بهترین و مرغوب ترین خرمای خشک قصب را تهیه نمود.

خرما زاهدی قیروکارزین رنگ طلایی دارد و از بهترین نخلستان ها برداشت می شود و بنابراین هم مرغوب تر است و هم قیمت مناسب تری دارد.

خرمای زاهدی درجه یک از مردادماه تا پایان مهرماه به صورت رطب و خرمای قصب برداشت می شود.

 

خرما زاهدی قیمت مناسب
خرما زاهدی قیمت مناسب

خرمای زاهدی با فروش عمده و قیمت مناسب

از ارقام خرماهایی که در خوزستان کشت می شوند خرمای استعمران و خرمای زاهدی است. اگر هر یک از ارقام خرمای ذکر شده را بخواهید به صورت عمده پیش خرید کنید قطعا ارزان تر به دست شما می رسد.

شرکت های بزرگ و بازرگانی های مهم اقدام به پیش خرید خرما قصب حتی پیش از فصل یرداشت می کنند و همین امر موجب می شود که خرمای مرغوب درجه یک زاهدی ارازن تر به دستشان برسد. ثبت سفارش خرمای زاهدی هم مانند دیگر محصولات به صورت اینترنتی هم صورت می گیرد.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

توزیع عمده خرما زاهدی درجه یک

خرما زاهدی درجه یک ایران از مرغوب ترین انواع خرما زاهدی در جهان می باشد. …

دیدگاهتان را بنویسید