بازار خرما
یکشنبه , بهمن ۵ ۱۳۹۹
خانه / خرما زاهدی / خرما زاهدی فراشبند با قیمت ارزان
خرما زاهدی فراشبند
خرما زاهدی فراشبند

خرما زاهدی فراشبند با قیمت ارزان

خرما زاهدی فراشبند ارزان قیمت چه مشخصاتی دارد و در چه استان و منطقه ای کشت می شود؟ خرید و فروش انواع خرمای زاهدی با قیمت مستقیم و بدون واسطه اعلام می شود؟

خرما قصب یا همان خرما زاهدی از شهرت جهانی برخوردار است. خرما زاهدی فراشبند یکی از مشهورترین و معروف ترین خرمای قصب است.

نه تنها فراشبند بلکه مناطقی مانند جهرم، قیر و کارزین، خشت و طلحه و پشتکوه هم از شهرت در کشت و تولید انواع خرمای زاهدی برخوردار هستند.

 

خرما زاهدی فراشبند
فروش خرما زاهدی عمده

 

خرما زاهدی فراشبند با فروش مستقیم

عوامل دیگری مانند کیفیت و رنگ طلایی خرمای قصب، یکدستی بار و کیفیت بسته بندی بر قیمت خرما زاهدی موثر است. در هنگام خرید و فروش باید به شرایط نگهداری خرما هم توجه شود چرا که در قیمت خرما زاهدی تاثیرگذار است.

در خرید و فروش هر محصولی قیمت و زمان خرید و فروش اهمیت فوق العاده ای دارد. خرما زاهدی مانند خرمای پیارم از ارقام دیررس است و بنابراین از اواسط مرداد تا پایان مهرماه زمان برداشت رطب و خرما قصب ( زاهدی) آغاز می شود.قیمت محصولات باغی مانند خرما زاهدی فراشبند تحت تاثیر بازار عرضه و تقاضا تعیین می شود

خرما زاهدی فراشبند
خرما زاهدی خشک

خرما زاهدی خشک ایران

همان طور که می دانید کیفیت و نوع برداشت و میزان تناژ مورد نیاز و حتی بسته بندی انواع خرما می تواند در قیمت آن ها موثر باشد. اما همان طور که می دانید می توانید با قیمت ارزان هم اقدام به خرید خرما نمایید.

زمانی که بدون واسطه و مستقیم اقدام به خرید نمایید و در فصل مناسب خرمای مورد نیاز خود را ثبت سفارش کنید می توانید به قیمت ارزان تری حتی انتخاب آزادانه و بهتری را تجربه کنید.

شرکت ها و بازرگانی های بزرگ و حتی کشورهایی که خریدار خرمای زاهدی درجه یک و ارزان هستند به تاریخ تولید و انقضای خرما، شرایط نگهداری و حمل آن هم توجه بسیاری نشان می دهند.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

توزیع عمده خرما زاهدی درجه یک

خرما زاهدی درجه یک ایران از مرغوب ترین انواع خرما زاهدی در جهان می باشد. …

دیدگاهتان را بنویسید