بازار خرما
سه شنبه , بهمن ۷ ۱۳۹۹
خانه / خرما زاهدی / خرما زاهدی شیراز به صورت عمده
خرما زاهدی شیراز
خرما زاهدی شیراز

خرما زاهدی شیراز به صورت عمده

خرما زاهدی شیراز که به نام خرمای خشک هم شناخته می شود در خرید و فروش به صورت عمده قیمتی ارزان تر و با کیفیتی بالاتر به دست مصرف کننده و شرکت های بازرگانی می رسد.

خرمای خشک زاهدی در استان های خرماخیز مانند استان بوشهر، سیستان و بلوچستان، خوزستان و البته در جنوب فارس کشت می شود و انواع خرما خشک زاهدی ( قصب ) در مناطقی مانند طلحه و پشتکوه، جهرم، فراشبند، قیر و کارزین و خشت مشهورتر و معروف تر لاز مناطق دیگر ایران است.

 

خرما زاهدی شیراز
فروش خرما زاهدی

فروش خرما زاهدی به صورت عمده

خرما زاهدی شیراز به صورت ارگانیک تولید می شود و برای فروش عمده آماده می گردد. فروش خرما زاهدی درجه یک از طریق این مجموعه امکان پذیر خواهد شد.

خرما خشک زاهدی در زمره پرفروش ترین انواع خرما در ایران است که کیفیت ها و برندهای متنوع دارد. همچنین خرما زرد زاهدی در برندها و مارک های مختلف با گواهینامه های نشان محصول برای خرید و فروش و در بسته های ۵ و ۱۰ کیلویی و جعبه های ۵۰۰ گرمی آماده می شوند. خرما زاهدی شیراز بسیار باکیفیت است و دارای تاییدیه مرکز کنترل ملی سلامت است.

 

خرما زاهدی شیراز
سایت خرید خرما زاهدی

سایت خرید خرما زاهدی شیراز

برای این که از مراکز و فروشگاه های اینترنتی بتوانید بهترین و مرغوبترین خرما زاهدی شیراز را تهیه کنید باید به چه موارد و نکاتی دقت کنید؟ همان طور که گفتیم خرما زاهدی از ارقام خرمای خشک منطقه فارس و بوشهر است. بسیاری از تجار و فعالین در زمینه خرید و فروش انواع خرمای ایران نیاز دارند که از اطلاعات و امکانات سایت های معتبر فروش و عرضه عمده خرما نهایت استفاده را ببرند و در این میان باید از نحوه فروش و کیفیت محصول کاملا اطمینان داشته باشند. بهترین خرما زاهدی و حتی انواع دیگری از ارقام خرما مانند خرمای مضافتی، خرمای پیارم و یا خرما ربی از طریق سایت به صورت اینترنتی و آنلاین ثبت سفارش می شود.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

بازار خرید خرما زاهدی مرغوب

مجموعه ما یکی از بزرگترین و معتبر ترین، انواع بازار خرید خرما زاهدی مرغوب ایران …

دیدگاهتان را بنویسید