بازار خرما
دوشنبه , بهمن ۶ ۱۳۹۹
خانه / خرما زاهدی / خرما زاهدی درجه یک بوشهر
خرما زاهدی

خرما زاهدی درجه یک بوشهر

خرما زاهدی درجه یک یا خرما خشک قصب از دیگر انواع خرمای ایران است که جنس و و ویژگی های منحصر به فرد خرما درجه یک بوشهر آن را از دیگر انواع خرما متمایز کرده است.
به جهت این که خرما زاهدی درجه یک در دسته بندی خرماهای خشک قرار می گیرد، برای صادرات و مصرف در بازار داخل هم بسیار محبوب است. اگر بخواهیم به بهترین انواع خرما زاهدی که در کشور کشت و تولید می شود اشاره کنیم می توانیم از خرمای جنوب فارس، بوشهر، سیستان و بلوچستان، نام ببریم اما بهتر است بگوییم که بهترین نخلستان های خرما زاهدی در جهرم، پشتکوه و طلحه، قیر و کازرون و فراشبند و خشت موجود هستند.

 

خرما زاهدی
خرما زاهدی بوشهر

خرما زاهدی درجه یک بوشهر

در شهریور ماه بهترین زمان برای خرید و فروش خرما خشک قصب است و در این زمان است که بسیاری از تولید کننده ها و شرکت ها و بازرگانی های بزرگ اقدام به پیش خرید خرما خشک زاهدی بوشهر می کنند و سبدها و یا کارتن های خود را برای کشاورزان در نخلستان ها ارسال می کنند.

گاهی هم خرید خرما خشک پس از سورت باغی انجام می شود که قیمت بالاتری خواهد داشت. ارزش غذایی خرما قصب بسیار بالاست و جایگزین بسیار مناسبی برای قند و شکر است. خرما زاهدی درجه یک هم بسیار خوش طعم است و هم موجب جذب آنتی اکسیدان می شود و به نوعی ضد سرطان است. دیگر انواع خرما مانند مضافتی، خرمای استعمران توانسته اند بازار خوبی برای خرمای ایران تولید کنند.

 

خرما زاهدی درجه یک
خرما زاهدی درجه یک

قیمت خرمای زاهدی

در بالا اشاره کردیم که قیمت خرما زاهدی در هر نوع سفارش خرید و در هر مرحله ممکن است متفاوت باشد و قیمت خرما بر اساس هزینه ها و کیفیت خرما تعیین می شود. طبیعی خواهد بود که اگر کیفیت خرما قصب بیشتر باشد قیمت گران تری هم خواهد داشت. خرما زاهدی هر چه گوشتی تر و خیلی خشک نباشد و یا این که رنگ طلایی خوش رنگی داشته باشد گران تر است. اطلاعات مندرج در سایت می تواند راهنمای شما برای خرید موفق تر باشد.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

توزیع عمده خرما زاهدی درجه یک

خرما زاهدی درجه یک ایران از مرغوب ترین انواع خرما زاهدی در جهان می باشد. …

دیدگاهتان را بنویسید