بازار خرما
دوشنبه , بهمن ۶ ۱۳۹۹
خانه / خرما زاهدی / خرما زاهدی خوزستان با قیمت ارزان
خرما زاهدی خوزستان
خرما زاهدی خوزستان

خرما زاهدی خوزستان با قیمت ارزان

خرما زاهدی خوزستان یا همان خرمای قصب زاهدان به طور یقین یکی از مهمترین تولیدات باغی این استان محسوب می شود و برای صادرات و بازار داخلی بسیار مورد استقبال است.

یکی از بهترین و مناسب ترین کشت و پرورش خرمای قصب در منطقه پشتکوه است.خرمای قصب خوزستان در مرحله خارک که زرد رنگ است و در مرحله ی رطب به رنگ قهوه ای روشن در می آید و در نهایت در مرحله تمار به قرمز تا زرد کمرنگ تبدیل می شود.

خرمای زاهدی خوزستان چنانچه به صورت مستقیم تهیه شود با قیمت ارازن و مقرون به صرفه تری به فروش می رسد.

 

خرما زاهدی خوزستان
خرما خشک قصب

خرما زاهدی خوزستان با قیمت مناسب

خرمای زاهدی در ردیف خرماهای خشک طبقه بندی می شود و از ارقام دیررس است. خرمای خشک زاهدی در استان های بوشهر، جنوب فارس و استان سیستان و بلوچستان کشت می شود. خرما قصب خوزستان در اواخر ماه شهریور میوه ی کاملا رسیده آن برداشت می شود.

یکی از ویژگی های مهم و بارز خرمای مرغوب زاهدی در ارزان قیمت بودن آن است. پیش خرید خرما زاهدی امری مرسوم است و محصولی که از باغات جمع آوری می شود و به سردخانه منتقل و سپس سورت و بسته بندی می گردد طبیعاتا گران تر خواهد بود.

خرما زاهدی خوزستان
خرید اینترنتی خرما خشک زاهدی

خرید اینترنتی خرما زاهدی درجه یک

در حال حاضر سفارش خرید اینترنتی توانسته است که میزان رفت و آمد و هزینه ها را تا حد ممکن کاهش دهد. ما مفتخر به تولید و توزیع بهترین خرمای خوزستان در ارقام مختلف و همچنین دیگر انواع خرما مانند خرمای پیارم، خرمای کلوته و همچنین خرما مضافتی درجه یک بوده و به سادگی می توانید با استفاده از امکانات موجود سفارش های خود را اعلام و در کمترین زمان ممکن به درخواست های شما پاسخ داده می شود.

خرمای قصب خشک به جهت امکان نگهداری و انبارداری دارای امتیازات بسیاری است و در روند قیمت گذاری کلیه موارد نگهداری و سورت و بسته بندی لحاظ می شود.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

توزیع عمده خرما زاهدی درجه یک

خرما زاهدی درجه یک ایران از مرغوب ترین انواع خرما زاهدی در جهان می باشد. …

دیدگاهتان را بنویسید