بازار خرما
جمعه , مرداد ۳ ۱۳۹۹
خانه / خرما زاهدی / خرما خشک زاهدی / خرما زاهدی خشک در مشهد
خرما زاهدی خشک
خرما زاهدی خشک

خرما زاهدی خشک در مشهد

خرما زاهدی خشک در تمام استان های کشور به صورت عمده و جزئی به فروش می رسد و همکاری ما با باغداران و قیمت های پیشنهای مناسب زمینه های توزیع در مشهد را فراهم کرده است.

خرما زاهدی خشک یکی از پرمصرف ترین انواع خرمای ایران نه تنها در خارج کشور بلکه در داخل کشور و بازار ایران است.

خرمای خشک زاهدی می تواند با توجه به رنگ درخشان و گوشتی بودن این خرما مورد توجه بسیاری از شرکت ها و تجار قرار بگیرد و برای توزیع و پخش عمده به شهرهای مختلف بارگیری و حمل می شود.

 

خرما زاهدی خشک
پخش عمده خرما زاهدی

پخش عمده خرما زاهدی خشک در مراکز استان

خرید و فروش عمده انواع خرما قصب که در مناطق مختلفی کشت میشود از پیش از برداشت محصول و در زمان برداشت انجام می شود و پیش خرید خرما قصب امری معمول است.

افراد بسیاری هستند که پیش خرید محصول را به صورت عمده انجام می دهند و سپس خرمای قصب برداشت شده در کارتن ها و بسته بندی های متنوع و یا به صورت فله برای آن ها ارسال می شود.

خرما قصب درجه یک در مناطقی مانند جهرم، فراشبند و قیروکارزین و در استان های بوشهر، فارش و خوزستان و استان سیستان و بلوچستان عمل می آید و هر یک دارای کیفیت ها و قیمت های متنوع هستند.

بنا به درخواست خریدار انواع خرما زاهدی، خرمای مضافتی، خرمای کلوته و دیگر انواع خرمای ایران به بازارهای شهرهای مانند مشهد بارگیر یو ارسال می شود.

 

خرما زاهدی خشک
خرما قصب صادراتی

خرمای قصب خشک و صادرات آن

خرما از ارقام صادراتی و بسیار ارز آور است و بازرکانان بر روی خرید و فروش و صادرات ارقام متنوعی از خرمای ایران فعالیت چشمگیری دارند.

خرمای درجه یک زاهدی برای این کار کاملا مناسب خواهد بود و برای نگهداری این محصول نیاز به شرایط خاصی ندارید و به همین جهت نگهداری ساده، ظاهر زیبا و ماندگاری بالای آن هر همگان را به خود ترغیب می کند.

آمادگی این مجموعه برای همکاری در تمام زمینه های فروش و پخش و آماده سازی خرما خواهد بود.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

توزیع عمده خرما زاهدی درجه یک

خرما زاهدی درجه یک ایران از مرغوب ترین انواع خرما زاهدی در جهان می باشد. …

دیدگاهتان را بنویسید