بازار خرما
جمعه , مرداد ۳ ۱۳۹۹
خانه / خرما زاهدی / خرما زاهدی جهرم با انواع بسته بندی
خرما زاهدی جهرم
خرما زاهدی جهرم

خرما زاهدی جهرم با انواع بسته بندی

خرما زاهدی جهرم با انواع بسته بندی در بازار موجود هستند و این مجموعه برای همکاری با تجار و شرکت ها آمادگی کامل داشته و پیش خرید به صورت عمده انجام خواهد شد.

خرما زاهدی جهرم یکی از بهترین و مشهورترین انواع خرمای صادراتی بسته بندی شده است و بسته بندی عالی و کیفیت درخور توجه می تواند برای ایجاد درآمدزایی و شناساندن محصولات استراتژیکی مانند خرما بسیار موثر باشد.

خرما خشک زاهدی در مناطقی مانند جهرم، پشتکوه و طلحه، قیروکارزین و فراشبند به عمل می آید که کیفیت بسیار بالایی دارد و البته خرما خشک زاهدی در استان هایی مانند بوشهر، فارس و سیستان و بلوچستان به عمل می آید.

خرما زاهدی جهرم
خرما زاهدی بسته بندی شده

خرید خرما زاهدی جهرم به صورت بسته بندی

یکی از عوامل بسیار مهم در خرید و فروش انواع خرما زاهدی را می توان تنوع بسته بندی این محصول دانست.

بسته بندی می تواند در توزیع و فروش اثرگذار بوده و این امر در هنگام تهیه و تامین انواع خرما خشک قصب مورد توجه قرار می گیرد و به این ترتیب نه تنها بهترنی و مرغوب ترین خرما زاهدی به شما معرفی می شود، بلکه خرمای زاهدی درجه یک به صورت کاملا پیشرفته توسط شرکت های بازگرانی تحت برند بسته بندی می شود.

خرما خشک قصب همانند خرما پیارم از ارقام دیر رس و بیضی شکل می باشد. طول این خرما ۲ الی ۳٫۵ سانت و قطر آن ۲ سانتی متر می باشد.

خرما زاهدی جهرم به صورت عمده و برای سورت بندی و شستشو و گرفتن گرد و غبار در اختیار شرکت های بسته بندی قرار میگیرد.

 

خرما زاهدی جهرم
قیمت خرما خشک زاهدی

قیمت خرما قصب و نحوه انبارداری

هر چه خرما خشک زاهدی درشت تر باشد، هرچه محصول گوشتی تر باشد یا به عبارتی آجیلی یا خیلی خشک نباشد، هر چه طلایی رنگ تر باشد و هر چه یکدستی کل بار بیشتر باشد قیمت آن به مراتب بیشتر می شود.

نوع منطقه خرما زاهدی و نوع بسته بندی نیز بر قیمت خرما قصب تاثیر گذار است و این امر بر خرمای صادراتی از درجه اهمیت ویژه ای برخوردار است.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

توزیع عمده خرما زاهدی درجه یک

خرما زاهدی درجه یک ایران از مرغوب ترین انواع خرما زاهدی در جهان می باشد. …

دیدگاهتان را بنویسید