بازار خرما
پنج شنبه , مرداد ۲ ۱۳۹۹
خانه / خرما زاهدی / خرما زاهدی بوشهر جهت صادرات
خرما زاهدی بوشهر
خرما زاهدی بوشهر

خرما زاهدی بوشهر جهت صادرات

خرما زاهدی بوشهر در جنوب استان فارس و خوزستان و سیستان و بلوچستان نه تنها از جمله خرمای خشک با مصرف داخلی محسوب می شوند بلکه برای صادرات بسیار پرمصرف و مقرون به صرفه است.

در صادرات خرما بسیاری از استانداردها و کیفیت ها در نظر گرفته می شود که از جمله به کیفیت و نوع خرما از جهت سورت و گواهینامه سلامت می توان اشاره کرد.

خرما زاهدی خشک پشتکوه و خرما زاهدی فراشبند از دیگر نمونه های خرمای قصب است که هم در بازار داخلی و هم خارجی مصرف می شوذ.

 

خرما زاهدی بوشهر
خرما زاهدی صادراتی

خرما زاهدی بوشهر صادراتی

ارقامی از انواع خرمای ایران که در بازارهای جهانی مورد توجه قرار دارند هم قیمت مناسب دارند و هم کیفیت آن ها مورد تایید بهداشت جهانی است و گواهینامه های سلامت دارند و این امر در صادرات خرما می تواند امر مهمی باشد.

خرما زاهدی بوشهر درجه یک رنگی درخشان و پوستی براق دارد و و همینطور خوش طعم و شیرین است و به جهت این که نگهداری آن ساده تر است و نیاز به سردخانه ندارد بسیار پرطرفدار است.

خرمای خشک زاهدی همچون خرما پیارم از ارقام دیررس است و شکلی بیضی دارد. برای تهیه و بسته بندی انواع خرما زاهدی بوشهر صادراتی می توانید از کارشناسان و مطلعین این امر راهنمایی لازم را دریافت نمایید.

 

خرما زاهدی بوشهر
خرما زاهدی بوشهر

خرید خرما زاهدی فله و بسته بندی

برای این که ثبت سفارش های خرید به موقع پاسخ داده شود معمولا در شهریور ماه خرید و فروش خرما قصب آغاز می شود و شرکت های بازرگانی زیادی اقدام به پیش خرید محصول نخلستان ها می کنند که در این صورت با قیمت مناسب تری می توانید خرید خرما را انجام دهند و پیش خرید خرما زاهدی در بین شرکت ها و مجموعه های بازرگانی بسیار مرسوم است.

دیگر شرکت های بسته بندی، مخصوصا شرکت هایی که به پخش عمده خرما مشغول هستند از خریداران عمده محصولات باغی مانند انواع خرمای ایران، اقدام کرده و خرما را در فروشگاه ها عرضه کرده تا به دست مصرف کننده برسد.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

بازار خرید خرما زاهدی مرغوب

مجموعه ما یکی از بزرگترین و معتبر ترین، انواع بازار خرید خرما زاهدی مرغوب ایران …

دیدگاهتان را بنویسید