بازار خرما
یکشنبه , بهمن ۵ ۱۳۹۹
خانه / خرما زاهدی / خرما زاهدی اهواز با ارزان ترین قیمت
خرما زاهدی اهواز
خرما زاهدی اهواز

خرما زاهدی اهواز با ارزان ترین قیمت

خرما زاهدی اهواز با ارزان ترین قیمت به صورت عمده و مستقیم عرضه می وشد و در این میان پیش خرید در هنگام برداشت و حتی قبل از آن می تواند در قیمت های خرید موثر باشد.

خرما زاهدی در مناطقی از کشور مانند جنوب بوشهر و فارس و استان خوزستان و سیستان و بلوچستان به عمل می آید و در این میان کیفیت هر یک از انواع خرمای خشک قصب عاملی در تعیین قیمت خواهد بود.

 

خرما زاهدی اهواز
خرید خرما زاهدی خشک

خرید خرما زاهدی اهواز

تقریبا به طور همزمان، خریدار خرمای درجه یک زاهدی اهواز با عقد قرارداد با کشاور و ارسال سبد و یا کارتن به کشاورز جهت جمع آوری محصول با قیمت عالی  اقدام به پیش خرید خرمای زاهدی می کند.

و البته تعدادی هم منتظر می مانند تا کشاورز را را از نخل جمع آوری می کند و سپس بعد از این که سورت باغی شد به خرید خرما قصب اقدام می کند در کلیه این حالت ها قیمت خرید خرما زاهدی خشک با یکدیگر تفاوت هایی دارد و حتی عده ای زمانی که محصول از نخلستان ها جمع آوری و به سردخانه و انبارهای خریداران انتقال یافت اقدام به خرید عمده خرمای قصب می کنند.

 

خرما زاهدی اهواز
خرما زاهدی مرغوب

قیمت خرما زاهدی درجه یک مرغوب

خرما زاهدی اهواز همانند دیگر خرماها مانند خرما پیارم و خرما مضافتی هر چه کیفیت آن بیشتر باشد قیمت آن بیشتر می شود. خرما زاهدی یا همان خرما قصب هر چه درشت تر باشد، هرچه محصول گوشتی تر باشد یا به عبارتی آجیلی یا خیلی خشک نباشد،

هر چه طلایی رنگ تر باشد و هر چه یکدستی کل بار بیشتر باشد قیمت آن به مراتب بیشتر می شود. نوع منطقه خرما زاهدی و نوع بسته بندی نیز بر قیمت خرما قصب تاثیر گذار است.

هنگام خرید و فروش خرما زاهدی به اینکه محصول در کجا نگهداری شده توجه کنید چرا که در قیمت خرما موثر است.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

توزیع عمده خرما زاهدی درجه یک

خرما زاهدی درجه یک ایران از مرغوب ترین انواع خرما زاهدی در جهان می باشد. …

دیدگاهتان را بنویسید