بازار خرما
یکشنبه , بهمن ۵ ۱۳۹۹
خانه / خرما زاهدی / خرما خشک زاهدی / خرما خشک زاهدی پشتکوه
خرما خشک زاهدی
خرما خشک زاهدی

خرما خشک زاهدی پشتکوه

خرما خشک زاهدی در چه مناطقی از کشور کشت می شود؟ از جمله مشهورترین خرمای خشک زاهدی در ایران در مناطقی مانند پشتکوه، جهرم، فراشبند و قیروکارزین کاشته می شود.

خرما خشک قصب از ارقام دیر رس است و مانند خرما پیارم بیضی شکل و برای صادرات محصولی کاملا استراتژیک است. طول این خرما ۲ الی ۳٫۵ سانت و قطر آن ۲ سانتی متر می باشد.

رنگ طلایی درخشان، پوست براق و زیبا، طعم خوش و شیرینی ملایم از دیگر ویژگی های خرما خشک قصب می باشد و مرغوبیت و قیمت مناسب و نگهداری ساده این رقم خرما را در بازار داخل و صادرات بسیار پرطرفدار کرده است.

 

خرما خشک زاهدی
قیمت خرما زاهدی خشک

قیمت خرما خشک زاهدی در بازار

پیش خرید خرما زاهدی امری بسیار متدوال است که برای محصولات باغی صورت می گیرد و کیفیت در تعیین قیمت خرما زاهدی خشک بسیار موثر است.

بسیاری منتظر می مانند تا کشاورز بار را از نخل ها جمع آوری کرده و پس از آن که خرما توسط کشاورز سورت باغی شد اقدام به خرید خرما زاهدی خشک می کنند که در این صورت خریدار قطعا قیمت بیشتری را نسبت به حالت پیش خرید می پردازد.

پس از آن که محصول از نخلستان ها جمع آوری و به سردخانه و انبارهای خریداران انتقال یافت، سپس محصول در مرحله سورتینگ و پولیش قرار گرفته و در بسته بندی های مختلف و با برند های مختلف عرضه می شود.

به این ترتیب دیگر شرکت های بسته بندی، مخصوصا شرکت های پخش اقدام به خرید محصول کرده و آن را در فروشگاه ها عرضه کرده تا به دست مصرف کننده برسد.

 

خرما خشک زاهدی
خرما خشک پشتکوه

خرما زاهدی پشتکوه صادراتی

همان طور که در بالا اشاره کردیم خرمای پشتکوه و طلحه بسیار مشهور و دارای کیفیت بسیار بالا است.

خرما خشک زاهدی که برای صادرات انتخاب می شود باید در بازار هدف خریدار خود را داشته باشد و طبق اصول مصرف کشور مقصد انتخاب شود.

در این مسیر ما در جهت راهنمایی و مشاوره و تامین خرمای مورد نیاز آماده همکاری هستیم.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

توزیع عمده خرما زاهدی درجه یک

خرما زاهدی درجه یک ایران از مرغوب ترین انواع خرما زاهدی در جهان می باشد. …

دیدگاهتان را بنویسید