بازار خرما
شنبه , بهمن ۱۱ ۱۳۹۹
خانه / خرما قصب / خرمای قصب جهرم با بهترین بسته بندی
خرمای قصب جهرم
خرمای قصب جهرم

خرمای قصب جهرم با بهترین بسته بندی

خرمای قصب جهرم با کیفیت بسیار عالی و آماده بسته بندی در بهترین شرایط در اختیار شرکت ها و بازرگانی های بزرگ قرار داده می شود و در نهایت با برندهای خاص به فروش می رسد.

خرمای قصب یا خرما زاهدی در طول رسیدن چهار مرحله را طی می کند و در هر یک از این مراحل تغییراتی در بافت، رنگ، اندازه و ترکیب های شیمیایی آن رخ می دهد. قند خرما به صورت قندهای احیا کننده یعنی فروکتوز و گلوکز و ساکاروز است. خرمای قصب در مرحله ی خارک، زرد رنگ و در مرحله ی رطب به رنگ قهوه ای روشن و نهایت در مرحله ی خرما قهوه ای متمایل به قرمز رنگ است.

 

خرمای قصب جهرم
خرمای خشک کارتنی درجه یک

خرمای قصب جهرم برای بسته بندی

از جمله ارقام بومی خرما در بوشهر خرمای کبکاب و سمبرون و بیرمی و خرمای قصب است. نوع قصب از رقم های بسیار مرغوب خرما است و به سادگی قابل انبار کردن می باشد. البته که خرما زاهدی درجه یک و محصول صادراتی و باکیفیت است که در جهرم هم به عمل می آید.
خرمای خشک ایران و منطقه ی جهرم، خرمای زاهدی یا همان خرمای قصب در مناطق مختلف خرما خیز کشور کشت و پرورش و سپس برداشت می شود و بعد از بسته بندی مناسب به فروش می رسد. اطلاع از لحاظ های کیفی و کمی ارتقام خرمای ایران اهمیت بالایی برای مصرف کنندگان دارد. به خصوص کسانی که خرما را بسته بندی و عمل آوری می کنند و یا بازرگانان بر روی هدف نهایی و نحوه مصرف تاثیرگذار هستند.

 

خرمای قصب جهرم
بهترین خرما زاهدی

بهترین خرمای زرد زاهدی

خرمای قصب جهرم در جعبه های شش تا هفت کیلو گرمی بسته بندی شده و به کشور های عراق و پاکستان صادر می شود. کیفیت و ماندگاری و نوع خرما زرد زاهدی در انتخاب و خرید اهمیت ویژه ای دارد. فروش خرمای خشک زاهدی جهرم بدون واسطه و به صورت مستقیم است و البته در بسته بندی های شیک و مناسب و با رعایت استانداردهای جهانی آماده پخش می شود.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

بهترین خرما قصب

بهترین خرما قصب صادراتی بوشهر

بهترین خرما قصب صادارتی بوشهر برای صادرات به کشورهایی مانند رومانی، ژاپن، سنگاپور، سوئد، قرقیزستان، قزاقستان، …

دیدگاهتان را بنویسید