بازار خرما
یکشنبه , بهمن ۵ ۱۳۹۹
خانه / خرما زاهدی / خرمای زاهدی پشتکوه با کیفیت درجه یک
خرمای زاهدی پشتکوه
خرمای زاهدی پشتکوه

خرمای زاهدی پشتکوه با کیفیت درجه یک

خرمای زاهدی پشتکوه در کشور ما محصولی است که به صورت عمده خرید و فروش می شود و یا صادراتی به شمار می رود، همچنین مصرف خرمای با کیفیت درجه یک مورد مصرف عموم قرار دارد و این مجموعه تهیه و تامین انواع خرمای مورد نیاز کشور و شرکت ها را به عهده دارد.
خرمای زاهدی جزو خرم های خشک به حساب می آید و مانند خرمای پیارم در ردیف خرماهای دیررس است. خرمای زاهدی با ظاهری بیضی شکل که انتهای کاملا باریکی دارد و نوک تیز استقابل تشخیص است اما در خرید خرمای خشک زاهدی به صورت عمده و با بهترین کیفیت بهتر است از کارشناسان متخصص استفاده شود. خرمای قصب درجه یک پشتکوه و طلحه و خشت در بین عموم مردم محلی و یا شرکت های صادراتی کاملا شناخته شده است.

 

خرمای زاهدی پشتکوه
خرما زاهدی درجه یک

کیفیت خرمای زاهدی پشتکوه

خرما خشک زاهدی به صورت عمده و در کشتزارهای وسیع در استان بوشهر، خوزستان، جنوب فارس و سیستان و بلوچپستان تولید می شود و در مناطقی، خرمای قصب به صورت گسترده تر و با کیفیت بالاتر کشت می شود. در مناطقی مانند قیر و کارزین و همچنین جهرم ما شاهد کشت و برداشت خرما خشک زاهدی هستیم. کیفیت و قیمت خرمای خشک یا همان خرما قصب بسیار مناسب است. خرما پیارم و خرمای زاهدی پشتکوه از ارقام دیر رس هستند. انبارداری این خرما باعث شده است که در بازار داخل و صادرات مورد توجه قرار بگیرد.

 

خرمای زاهدی پشتکوه
خرما زاهدی باکیفیت ممتاز

ارزش غذایی خرمای باکیفیت

فصل برداشت خرمای زاهدی در هرمزگان شهریور ماه می باشد، رسیدن خارک آن در اوایل شهریور و برداشت میوه کاملا رسیده ی آن در اواخر شهریور ماه صورت می گیرد و تعدادی از خریداران اقدام به پیش خرید محصول می کنند و این امر بسیار مرسوم است. در این صورت می توانیم به ارزش غذایی و میزان کالری و پروتئین خرمای زاهدی پشتگوه و دیگر ارقام آن بیشتر پی ببریم. پتاسیم، منگنز و فیبر از جمله مواد معدنی و مغذی در خرمای خشک زاهدی است.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

توزیع عمده خرما زاهدی درجه یک

خرما زاهدی درجه یک ایران از مرغوب ترین انواع خرما زاهدی در جهان می باشد. …

دیدگاهتان را بنویسید