بازار خرما
یکشنبه , بهمن ۵ ۱۳۹۹
خانه / خرما زاهدی / خرمای زاهدی اعلاء به صورت عمده
خرمای زاهدی اعلاء

خرمای زاهدی اعلاء به صورت عمده

خرمای زاهدی اعلاء به چندین صورت در بازار به فروش می رسد که تجار و بازرگانان می توانند به صورت عمده و فله ای سفارش خود را اینترنتی و غیر حضوری اعلام نموده و این مجموعه توانایی تامین با تناژهای بالا را دارد.
خرمای زاهدی اعلاء مصرف عمده در صادرات دارد و هر چقدر که درشت تر و گوشتی تر باشد کیفیت آن بالاتر است و البته در قیمت آن هم موثر است. ضمنا در بسته بندی و فروش عمده به کیفیت سفارش بازرگانان و تجار توجه کامل خواهد شد. خرمای زاهدی و یا حتی دیگر انواع خرما هر چقدر که در سورت و گرید بندی آن ها دقت شود می تواند نظر بیشتر خریداران را به خودجلب نماید.

 

خرمای زاهدی اعلاء
خرما زاهدی فله

خرمای زاهدی اعلاء چه مشخصاتی دارد؟

فصل برداشت این محصول چه زمانی است و سفارش خرید به صورت عمده از چه زمانی آغاز می شود؟ خرمای زاهدی و خرمای استعمران از ارقام خرماهایی هستند که در استان خوزستان کشت می شوند و برای تامین نیاز به خرما در داخل کشور و یا صادرات روی برداشت محصول از نخلستان های خوزستان حساب می شود. خرمای زاهدی اعلاء هر چقدر که رنگ طلایی داشته باشد مرغوب تر است و قیمتش هم مناسب تر است. از بهترین انواع خرمای زاهدی یا خرمای قصب می توانیم به خرمای جهرم، پشتکوه، خشت، طلحه و اهواز اشاره کنیم که هر یک دارای کیفیت های مختلف هستند. از مرداد ماه تا پایان مهرماه زمان برداشت رطب و خرمای قصب است.

 

خرما زاهدی اعلاء
فروش خرما زاهدی عمده

فروش عمده خرمای زاهدی

در فصل برداشت خرمای زاهدی کلیه شرکت ها و بازرگانی های کوچک و بزرگ اقدام به پیش خرید خرما قصب می کنند. این کار باعث می شود که علاوه بر این که خرمای درجه یک زاهدی را سفارش می دهند، می توانند با قیمت مناسب تری اقدام به خرید عمده نمایند. محصولات باغی معمولا به این روش خرید و فروش می شوند. البته عده ای دیگر هم هستند که صبر می کنند تا زمان برداشت تمام شده و پس از سورت باغی اقدام به خرید خرما قصب می کنند که در این صورت قطعا قیمت بیشتری را نسبت به پیش خرید می پردازند.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

بازار خرید خرما زاهدی مرغوب

مجموعه ما یکی از بزرگترین و معتبر ترین، انواع بازار خرید خرما زاهدی مرغوب ایران …

دیدگاهتان را بنویسید