بازار خرما
جمعه , مرداد ۳ ۱۳۹۹
خانه / خرما زاهدی / خرما زاهدی بوشهر / بهترین خرما قصب صادراتی بوشهر
بهترین خرما قصب
بهترین خرما قصب

بهترین خرما قصب صادراتی بوشهر

بهترین خرما قصب صادارتی بوشهر برای صادرات به کشورهایی مانند رومانی، ژاپن، سنگاپور، سوئد، قرقیزستان، قزاقستان، کانادا، کویت، لبنان، لهستان، مجارستان، نیوزیلند، هلند و قزاقستان. آماده بسته بندی می باشد.

بهترین خرما قصب بوشهر که بافت نرم و گوشتی دارد و نسبت به دیگر خرماها شیرینی کمتری دارد و به جهت این که شیرینی اش معتدل تر است در بازار داخلی و خارجی با انواع بسته بندی عرضه می شود و بسیار پرطرفدار است.

بهترین خرمای زاهدی بوشهر به دلیل این که به سادگی ذخیره و حمل می شود در بین تجار هم مورد توجه فراوان است، در کارتن های ۵ و ۱۰ کیلویی و حتی با وزن کمتر در بسته کوچک و زیپی بسته بندی می شود.
بهترین خرما قصب یا همان خرمای خشک زاهدی پس از این که ضایعات، کرم خورده و بلبل خورده آن از نوع مرغوب جدا می شود متناسب با سفارش خریدار پولیش و براق می شود و در بسته بندی های مختلف عرضه می گردد.

بهترین خرما قصب
بهترین خرما قصب فله

بهترین خرما قصب بوشهر و جهرم

شرایط نگهداری خرما زاهدی بر کیفیت و قیمت آن تاثیر می گذارد. عده ای خرما را در سردخانه و عده ای در انبار نگهداری می کنند که این امر در هنگام خرید و فروش خرما خشک زاهدی بسیار مهم است و باید به آن دقت کافی شود و بهترین خرما قصب آن است که به مدت طولانی در انبار نگهداری نشده باشد.

خرما زاهدی درجه یک یا همان خرما قصب هر چه یکدستی بیشتری داشته باشد و هر چه گوشتی تر باشد و خیلی خشک نباشد، قیمت آن طبیعی است که بالاتر است و بهترین خرما قصب در منطقه بوشهر و جهرم و خشت کشت می شود. از ارقام بسیار خوب می توان به خرما درجه یک زاهدی جهرم و خرما زاهدی بوشهر اشاره کرد.

 

بهترین خرما قصب
خرما زاهدی صادراتی

رقابت در بازار صادرات خرما زاهدی

خرید بهترین خرما قصب ( زاهدی ) به صورت عمده و پیش خرید است و قطعا خرما با قیمت مناسب تری در صورت پیش خرید فروخته می شود.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

مرکز خرما زاهدی

مرکز خرما زاهدی بوشهر در تهران

مرکز خرما زاهدی بوشهر در تهران توانایی تامین و آماده کردن و برند سازی انواع …

دیدگاهتان را بنویسید