بازار خرما
یکشنبه , بهمن ۵ ۱۳۹۹
خانه / خرما قصب / انواع خرما قصب اعلا
انواع خرما قصب
انواع خرما قصب

انواع خرما قصب اعلا

انواع خرما قصب درجه یک و اعلاء را با قیمت ارزان و با کیفیت درجه یک برای خریداران عمده و شرکت های بازرگانی تهیه و تامین نموده و در سریع ترین زمان تحویل خواهیم داد.

خرما خشک قصب یا همان خرمای زاهدی مانند خرما پیارم از ارقام دیر رس و بیضی شکل می باشد. طول این خرما ۲ الی ۳٫۵ سانت و قطر آن ۲ سانتی متر می باشد.
انواع خرما قصب در کیفیت ها و درجه بندی مختلف در بازار یافت می شود اما خرما خشک قصب رنگ طلایی درخشان، پوست براق و زیبا، طعم خوش و شیرینی ملایم دارد که از دیگر ویژگی های خرما خشک قصب می باشد.

 

انواع خرما قصب
ویژگی های خرما قصب

مشخصات و ویژگی های انواع خرما قصب

خریدار خرمای خشک زاهدی می داند که کدام خرما و با چه مشخصاتی می تواند برابی بسته بندی و توزیع در بازار داخل و یا برای صادرات مناسب است.

خرما قصب به جهت این که نگهداری آسانی دارد و نیازی به سردخانه ندارد و همچنین در صنعت شیرینی و بیسکویت موارد مصرف مهمی دارد قابل توجه شرکت ها و بازرگانی های بزرگ است.

خرما قصب خشک دارای خواص و ارزش غذایی بالایی است و به همین جهت هم می تواند برای بیماران و ورزشکاران اهمیت غذایی بالایی داشته باشد و خرید آن بین عموم مردم مرسوم است.

 

انواع خرما قصب
خرما قصب پیش خرید شده

خرید و فروش خرما قصب

زمانی که فصل برداشت خرما زاهدی نزدیک می شود که معمولا در شهریور ماه است خرید و فروش خرما قصب آغاز می شود و شرکت های داخلی و خارجی با کشاورز اقدام به عقد قرار داد کرده و با ارسال سبد و کارتن به کشاور برای جمع آوری محصول، آن را پیش خرید می کنند.

همان طور که می دانید پیش خرید خرما زاهدی در قیمت فروش آن بسیار تاثیرگذار است.

گاهی اوقات هم در زمان برداشت و یا پس از آن شرکت ها اقدام به خرید خرما می کنند که در این صورت هم قیمت ها متفاوت و گران تر است.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

بهترین خرما قصب

بهترین خرما قصب صادراتی بوشهر

بهترین خرما قصب صادارتی بوشهر برای صادرات به کشورهایی مانند رومانی، ژاپن، سنگاپور، سوئد، قرقیزستان، قزاقستان، …

دیدگاهتان را بنویسید